Loading color scheme

Wystawa książek dla dzieci

W tym artykule dowiesz się o wystawie książek dla dzieci - corocznym wydarzeniu, które gromadzi najsławniejszych na świecie autorów literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Wystawa książek dla dzieci jest bardzo ważnym wydarzeniem dla współczesnej literatury, a także dla młodych i utalentowanych autorów, których celem jest ulepszenie współczesnej literatury dziecięcej i nastoletniej. Co roku impreza odbywa się w innym amerykańskim mieście. W ubiegłym roku było to Seattle w stanie Waszyngton, aw tym roku wystawa była prowadzona przez LA Tower Center z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii.

W tym roku wystawa książek dla dzieci obchodzi ważną rocznicę 35 lat, odkąd Komitet Literatury Dziecięcej rozpoczął działalność w USA. Na tej wystawie zwiedzający mogli zobaczyć i odwiedzić stoiska znanych wydawnictw i autorów oraz zdobyć autografy tych ostatnich, podczas gdy dzieci mogły zrobić zdjęcie z ulubionymi bohaterami książek i bawić się na placu zabaw dla dzieci zbudowanym specjalnie na tę imprezę.

Wydarzenie było doskonałą okazją dla wszystkich zainteresowanych literaturą, aby pokazać swoją wiedzę na temat ulubionych książek, a także wziąć udział w różnych konkursach. Według słów odwiedzających i organizatorów była to wyjątkowa okazja, w której zarówno dzieci, jak i młodzież mogli wziąć udział i zdobyć cenne nagrody.