Loading color scheme

Weź udział w dyskusji na ważny temat

Czy jesteś dziennikarzem czy osobą kreatywną? Czy chcesz dzielić się informacjami ze światem? Wtedy nasz nowy projekt będzie idealny, aby wyrazić swoje pomysły i koncepcje.

Ten projekt zmieni sposób prowadzenia publicznych dyskusji 5 lub 10 lat temu w różnych klubach i organizacjach non-profit poświęconych rozwiązywaniu problemów i odpowiadaniu na pytania, z którymi eksperci nie mogli sobie poradzić.

Mówimy o nowej idei społecznej - projekcie, który połączy ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i zawodach w klub dyskusyjny, który zostanie utworzony na podstawie naszej strony internetowej. Jeśli masz pomysł na podzielenie się ze światem i społeczeństwem lub chcesz zaproponować rozwiązanie problemu, który wydaje się nierozwiązywalny, ale jest bardzo ważny dla twojego kraju, miasta lub miasteczka, będziesz cennym członkiem naszego klubu dyskusyjnego .
Członkowie naszego klubu będą mieli wyjątkową okazję do wzięcia udziału w dyskusjach dotyczących światowych problemów z udziałem wiodących amerykańskich konsultantów politycznych i gospodarczych, celebrytów i po prostu ludzi, którzy chcą wyrazić swoje opinie na temat różnych problemów.

„Utworzymy cztery grupy, każda składająca się z 15 wolontariuszy w wieku od 18 do 60 lat. Przedstawiciele tych grup będą współpracować z naukowcami i psychologami w poszukiwaniu rozwiązań lokalnych i krajowych problemów gospodarczych i społecznych”, mówi Jim Smith, koordynator projekt.

Jako eksperymentalny startup klub dyskusyjny w tym roku skoncentruje się na następujących tematach:

- Różnorodność społeczna i kompetencje kulturowe;
- Sytuacja demograficzna w krajach rozwijających się i możliwe metody jej kontroli;
- Kryzys gospodarczy, jego wpływ na sytuację na świecie i możliwe ulepszenia, które można wprowadzić.

Jeśli jesteś zainteresowany działalnością naszego klubu dyskusyjnego lub chciałbyś dołączyć do niego, nie wahaj się z nami skontaktować i zadać pytania, aby dowiedzieć się więcej.