Loading color scheme

Nasze pierwsze kroki na rynku

Nasza historia zaczyna się w 1998 roku, kiedy to w Raciborzu została otwarta pierwsza placówka. Założycielka firmy, rodowita Raciborzanka, od samego początku przyczyniła się do rozwoju firmy. Naszej założycielce zawdzięczamy więcej niż naszą nazwę, nasze logo i nasz pierwszy produkt. Wcielił wiele kluczowych postaw i wartości, które stanowią nieodłączną część naszej kultury korporacyjnej: pragmatyzm, elastyczność, chęć do nauki, otwarty umysł i szacunek dla innych ludzi i kultur.

Dalszy rozwój

W całej swojej historii firma poszerzała swoją ofertę i czerpała korzyści z ewolucji trendów i technologii zarządzania z korzyścią dla swoich klientów. Firma była pionierem integracji systemów i integracji biznesowej; kierował wdrażaniem planowania zasobów przedsiębiorstwa, zarządzania relacjami z klientami i usług elektronicznych; i ugruntował swoją pozycję lidera na dzisiejszym globalnym rynku. Łącząc niezrównane doświadczenie, wszechstronne możliwości we wszystkich branżach i funkcjach biznesowych oraz szeroko zakrojone badania dotyczące odnoszących największe sukcesy firm na świecie, współpracujemy z klientami, aby pomóc im w każdym wymaganiu.

Ciągłe innowacje i transformacje

Ciągła innowacja i szybka transformacja były tematami w całej naszej historii, które firma śledzi do 1998 roku, instalując pierwszy system komputerowy do użytku komercyjnego w Katowicach. Firma zbudowała swoją solidną reputację dzięki starannemu doborowi pracowników. W 2001 r. Firma zaczęła oferować klientom nowy rodzaj rozwiązań - rozwiązania, które dostosowały technologie, procesy i ludzi do ich strategii.

Zmiana wizerunku firmy

Zmiana wizerunku firmy wpływa na korzystne partnerstwo i jest logiczną kontynuacją strategii firmy.